Już 1 września rozpoczynamy kolejny przedszkolny rok!

Czekamy na Was od godziny 6:30!

Zabierzcie ze sobą podpisany worek z pantoflami oraz zapasową koszulkę, spodenki i skarpetki ( w razie niespodziewanych przypadków).

Na tablicach ogłoszeń w szatniach będą przypięte listy dzieci z poszczególnych grup, co ułatwi organizację pierwszego dnia.

Zapraszamy!

KILKA RAD DLA RODZICÓW:

Przygotowanie dziecka do pobytu w przedszkolu i rozstania z rodzicami to zadanie bardzo trudne ale też bardzo ważne.Razem musimy temu zadaniu podołać.

Łzy przy rozstaniu z mamą są sprawą naturalną, czasami to zwykła próba sił! Dlatego nie przedłużajcie chwili rozstania, pożegnacie dziecko czule ale krótko.

Dajcie dziecku jakąś domową przytulankę, wtedy poczuje się raźniej.

Rano, przed wyjściem nie zapychajcie dziecka słodyczami.

Ubierzcie dziecko wygodnie - spodenki, spódniczka na gumce, koszulka bez guzików, kapcie bez sznurowadeł,

Pamiętajcie, nauczyciele i personel przedszkola zrobią wszystko aby Wasze dziecko czuło się u nas bezpiecznie i szczęśliwie!